دوره های آموزشی رُهام سپهر تابان

دوره های آموزشی رُهام سپهر تابان، با تمرکز بر نکات کلیدی و حیاتی در کسب و کار، به دنبال رشد، توسعه و ارتقا بهره وری از طریق آگاه و توسعه یافتگی فردی است. یکی از ویژگی های بارز دوره های آموزشی رُهام سپهر تابان، پرداختن به اصول و بنیان سیستم های کسب و کار ایرانی از طریق بیان تجربیات منطبق بر دانش تخصصی است.به عبارت ساده، شما در دوره های آموزشی رُهام سپهر تابان، صرفاً با مطالب آکادمیک مواجه نخواهید شد بلکه در هر سرفصل، مثال ها و نمونه های عینی جهت درک بهتر موضوع، ارائه خواهد شد. به عنوان مثال، هرچند “فروش” و “بازرگانی”، اهمیت ویژه و خاصی در بقا و توسعه کسب و کارها دارند اما در یک سازمان که مشکلات اساسی حوزه سیستم، فرآیندها و رهبری دارد، هر اندازه که در مباحث فروش و بازرگانی قدرت بگیرد، همان ها سبب شکست او خواهند شد چرا که پشتوانه ی قابل اتکایی برای ارائه خدمات ادعا شده به مشتری وجود ندارد و این موضوع با مثال موردی از شرکت های تولیدی و خدماتی ایرانی، به بحث و همفکری گذاشته می شود.

معنا و مفهوم کیفیت در عصر حاضر، دیگر رنگ و بوی قدیم را ندارد و انتظار، الگوی مصرف، دانش و نیاز مشتری، تغییرات ملموس و چشمگیر داشته است. دیگر نمی توان کلیات یک بحث را مورد تمرکز قرار داد و از جزییات غافل شد. یک محصول، هر اندازه که مستحکم، با ظرافت و… باشد، کافیست فاقد بسته بندی مناسب، پشتیبانی ناقص، خدمات معیوب و… بوده تا مشتری احساس کیفیت را از دست بدهد!

این جزییات، هرگز با دوره های بازرگانی و ارتقا فروش، مورد بحث و بررسی قرار نخواهند گرفت چرا که ورود به این حوزه، نیاز به دانش تخصصی سیستم ها و مدیریت سیستم های اطلاعاتی داشته که بدیهی است، فعالین این حوزه با توجه به محتوای پیچیده و محاسبات مدار آن، ترجیح می دهند همان مباحث تکراری و خسته کننده منابع انسانی، رفتار سازمانی، فروش و بازرگانی را انتخاب نمایند.

با گسترش ابزارها و توسعه فضای مجازی، “آموزش” یکی از کلیدواژه های اصلی این حوزه شده است. از آموزش بازار بورس، ارز دیجیتال و کارشناسی خودرو قبل از خرید گرفته تا آموزش انتخاب رشته، خیاطی، آشپزی و خدمات دیجیتال مارکتینگ، همه بصورت چشمگیر در فضای مجازی گسترش و توسعه یافتند. از سوی دیگر، با ورود “ماجرای کرونا” به دنیا، این روند به شدت سرعت گرفت. رُهام سپهر تابان نیز، آموزش را در دو حوزه حضوری و غیرحضوری طراحی و ارائه داده است تا مخاطبین، بسته به نیاز و شرایط خود، در انتخاب نحوه دریافت، مختار و راحت باشند.

دوره های حضوری رُهام سپهر تابان، بصورت کارگاهی و به صورت ایفای نقش برگزار می شود تا تمام مخاطبین درگیر با موضوع شده و خرد جمعی، بخش اساسی محتوای این دوره باشد. تعداد حداقلی در برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی حضوری، از نقاط تمایزی است که همواره سبب شده مخاطبین ارجمند، با احساسی متفاوت، بصورت راحت و خودمانی، دغدغه ها، ابهامات و پرسش های خویش را مطرح سازند.

دوره های غیر حضوری نیز پس از ارائه مباحث، وارد فضای پرسش و پاسخ و تعریف پروژه می شود تا حداکثر بهره وری از دوره برای مخاطبین ملموس و کاربردی باشد. برای آشنایی با دوره های تخصصی-کاربردی رُهام سپهر تابان، می توانید از لینک های زیر کمک بگیرید.

 

آموزش مدیریت مشهد

دوره های آموزشی کاربردی و تخصصی بومی

دوره های کاربردی و تخصصی ویژه توسعه فردی و کسب و کار…

صدای مخاطب…

این فایل صوتی، به نمایندگی از انبوه نظرات و بازخوردهای مثبت حاضرین در دوره های آموزشی رُهام سپهر تابان انتخاب شده است. در حقیقت، بسیاری از تنش ها و نارضایتی های محیط کار، حاصل “ندانستن” و یا “توهم دانایی” است که بعد از حضور در دوره های آموزشی و آشنایی با اصول و مفاهیم بنیادین، نگاه جدیدی شکل می گیرد، نگاهی منجر به تحولات بنیادی!

مسیر توسعه کسب و کار، از توسعه یافتگی فردی می گذرد و صادقانه باید پذیرفت که هر مسیر دیگری، منتج به هدر رفت منابع خواهد بود. یکی از این منابع ارزشمند، عمر و زمانی است که در اختیار ما قرار گرفته است. با کدام منطق، این عمر عزیز را صرف کاری کنیم که علاقه نداریم و یا در کاری که علاقمند هستیم، عمر و وقت خود را صرف سعی و خطای روش هایی کنیم که ده ها سال قبل آزمون و گزارش شده است؟!

۰:۰۰
۰:۰۰
آموزش رُهام