آموزش غیر حضوری مدیریت

دوره های آموزشی غیر حضوری رُهام سپهر تابان

رُهام سپهر تابان، با هدف تسهیل فرآیند آموزش و گسترش آن به نقاط گوناگون با کمترین هزینه ممکن و رفاه حال مخاطبین ارجمند، اقدام به طراحی دوره های آموزشی غیر حضوری در دو سطح میان مدت و کوتاه مدت نموده است. دوره های میان مدت، شامل سه بخش:

  • مهارت های مدیریتی
  • توسعه کسب و کار
  • توسعه فردی

می باشد که بصورت بسته های آموزشی پستی، کلاس ها و پشتیبانی های آنلاین برگزار خواهد شد. دوره های آموزشی کوتاه مدت نیز به صورت ورکشاپ های آنلاین با تعداد محدود مخاطب در مدت زمان کمتر از ۱۰ ساعت برگزار شده و شامل پشتیبانی و ارائه محتوا نیز می باشد.

از نقاط تمایز این دوره ها، هدفمند، منسجم و دارای طیف فکری مشخص می باشد که باعث کسب رضایت حداکثری مخاطبین ارجمند شده است. همچنین، به دلیل بهره مندی از محتوای آموزشی اختصاصی مانند دفتر برنامه ریزی، پکیج دستیار مدیرعامل، مقالات کاربردی و…، تلاش شده تا حداکثربهره وری ممکن را به دانش پذیران ارجمند، ارایه نماید.

ادواردز دمینگ
آنچه ما را به نابودی می کشاند، افرادی هستند که برای انجام دادن کاری که ذاتاً و از اساس اشتباه است، صادقانه، متعهدانه و با تمام وجود تلاش می کنند! زمانی که آموزش در سازمان وجود ندارد، انبوه کارهای نادرست به شیوه ای متعهدانه در جریان است!
ادواردز دِمینگ
اندیشمند مدیریت
error: محتوا حفاظت شده است - رُهام سپهر تابان