خدمات نشر و چاپ رُهام سپهر تابان

علاقمندان به حوزه نشر و چاپ آثار، می توانند از خدمات کاربردی و منحصر بفرد رُهام سپهر تابان، بهره مند شوند. تمامی فرآیند چاپ کتاب، از اخذ مجوز تا ارسال نهایی را بدون نیاز به هیچگونه مراجعه، پیگیری و… در کمترین زمان ممکن و با کیفیت متمایز را به ما بسپارید. تجربه چاپ و نشر بیش از هزار عنوان کتاب، پشتوانه ی قابل اتکا و اطمینان برای علاقمندان به این حوزه می باشد.

علاقمندان به تقویت رزومه جهت مصاحبه دکتری، استخدام، افزایش امتیاز و… می توانند از خدمات ویژه رُهام سپهر تابان در این حوزه بهره مند شوند. چاپ کتاب با حداکثر کیفیت و به تعداد دلخواه شما، از خدمات متمایز رُهام سپهر تابان می باشد.

همچنین، آن دسته از دانشجویان و علاقمندان عزیز که تمایل دارند پایان نامه خود را تبدیل به کتاب نموده و با حداقل هزینه ی ممکن، به تعداد دلخواه از آن چاپ کنند، می توانند از مشاوره رایگان رُهام سپهر تابان، بهره مند شوند. شایان ذکر اینکه، تمامی خدمات از تایپ، ویراستاری، صفحه آرایی، طراحی جلد و…، بصورت متمرکز در همین آکادمی انجام می شود.

مشاوره رایگان چاپ و نشر کتاب

شماره تماس ۰۵۱۳۵۰۹۰۷۱۸

اگر علاقمند به چاپ کتاب در حوزه “مدیریت کسب و کار” و یا حمایت از چاپ کتاب با برند مورد نظر خود هستید، رُهام سپهر تابان آماده ارائه خدمات خاص، سریع و با کیفیت می باشد.
رُهام سپهر تابان
نشر و چاپ