سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

ما با آدرس https://RohamSepehrTaban.ir فعالیت می کنیم که در ایرنیک (مرکز ثبت دامنه‌های مرتبه‌اول کشوری) ثبت و احراز هویت شده است. سرور و هاست رُهام سپهر تابان داخلی است و در ستاد ساماندهی محتوای فضای مجازی ثبت شده است. این دامنه موفق به دریافت “اینماد” نیز شده است که تحت نظارت دقیق قرار دارد.

ثبت نظر در سایت

زمانی که شما به عنوان یک کاربر، در سایت نظر می نویسید، اطلاعاتی مانند IP، نوع مرورگر و زمان ثبت رویداد را ذخیره می کنیم تا اطمینان حاصل شود که مورد هجوم ربات قرار نگرفته و امنیت سایت و کاربران، حفظ شود.

اگر در زمان ثبت نام و ایجاد ناحیه کاربری، برای خود تصویر پروفایل انتخاب کنید، این تصویر پس از ثبت نظر و تأیید آن، به همه نشان داده خواهد شد. اگر تمایل به نشر تصویر ندارید، می توانید تصویر پروفایل خود را تغییر نداده و عکسی آپلود نکنید.

ایجاد ناحیه کاربری

ما در این سایت، به شما محتوای رایگان و غیر رایگان آموزشی ارائه می دهیم که جهت دریافت آن ها و احراز هویت، لازم است در سایت، ثبت نام کنید. هنگام ثبت نام، از شما اطلاعاتی خواسته می شود که برای سهولت دسترسی و در اختیار دادن مطالب از یکسو و کسب اطمینان از کاربر حقیقی (انسانی) این کار لازم است. اگر تمایلی به ثبت اطلاعات خود ندارید، عضویت در سایت رُهام سپهر تابان، اجباری نیست.

بدیهی است که در زمان ثبت نام، ممکن است برخی اطلاعات مرورگر، آی پی و… در سامانه ثبت شود که دسترسی به آن ها محدود و منحصر به مدیر سایت می باشد.

آزمون شخصی شناسی

آزمون شخصیت شناسی در این سایت کاملاً محرمانه و کنترل شده برگزار می شود. اطلاعات ثبت شده، پس از ۷۲ ساعت از سرور به صورت کامل حذف می شوند.

پشتیبانی

در صورت هرگونه سؤال، نگرانی، ابهام یا انتقاد، می توانید از منوی اصلی سایت، قسمت ارتباط با ما، پیام خود را ارسال فرمایید.