آشنایی با رُهام سپهر تابان

رُهام در زبان شیرین و غنی پارسی، به معنای پرنده شکست ناپذیری است که در اوج پرواز می کند. آنچه که “رُهام” را در کسب و کار، شکست ناپذیر می سازد، مجهز بودن به دو بال “دانش تخصصی” و “تجربه همراستا” با آن است.

رُهام سپهر تابان، مجموعه ای خصوصی است که در سال ۱۳۹۸، با شماره ۶۷۹۱۷ ثبت و فعالیت خود را رسماً آغاز نمود. اولویت نخست در “رُهام سپهر تابان”، آموزش های تخصصی و کاربردی است که توسط افراد خبره، صاحب نظر و توانمند ارائه می گردد. پس از آن، اصلاحات بنیادین سیستمی در کسب و کار را هدف قرار داده تا بسیاری از عارضه ها، خود به خود ناپدید شوند.

نکته ی مهمی که لازم است مدیران ارشد کسب و کار به آن دقت کافی داشته باشند، این است که روح اصلاحات سازمانی، باید در کالبد توسعه یافتگی فردی ظهور و بروز نماید. سازمان در مفهوم، واژه ای انتزاعی است که “افراد” به آن اعتبار می بخشند؛ به همین دلیل است که شرط نو شدن کسب و کار را، نو شدن عقاید مدیران ارشد آن دانسته و عقیده داریم تا زمانیکه “رأس هرم” یک کسب و کار، تغییر نکند، کوچکترین تغییری در آن سازمان، ایجاد نخواهد شد و یا پایداری نخواهد داشت.

چشم انداز، مأموریت و شعار!

آنچه لازم است بدانید:

  • چشم انداز: کسب و کارهایی با خطای کمتر، زمان آزاد و سود بیشتر.
  • مأموریت: کمک به ماندگاری کسب و کارهای کوچک و متوسط به کمک بازمهندسی (بهینه سازی).
  • شعار: سیستم، همه چیز است!

دانلود رزومه دکتر مهدی زارع پور

علاقمندان، می‌توانند از طریق لینک زیر، اقدام به دانلود و مطالعه رزومه دکتر مهدی زارع پور، مربی و مدرس سیستم سازی کسب و کار به کمک بیداری قهرمانان درون فرمایند.

رزومه دکتر مهدی زارع پور

برخی افتخارات بین‌المللی

گواهینامه مؤسسه آکسفورد
سمینار بین المللی فناوری اطلاعات
گواهی مدیریت منابع انسانی پیشرفته
گواهی تفکر سیستمی
گواهینامه دوم از آکسفورد
گواهی ISI زارع پور
گواهی دوره اتحادیه اروپا - شماره یک
گواهی دانشگاه گرجستان
گواهی دانشگاه استرالیا
گواهی کارگاه آموزشی آلمان

رُهام سپهر تابان